Dette nettstedet har begrenset støtte for nettleseren din. Vi anbefaler å bytte til Edge, Chrome, Safari eller Firefox.
Fri frakt på ordre over 850,-

Use coupon code WELCOME10 for 10% off your first order.

Cart 0

Gratulerer! Du får gratis levering på bestillingen din. Du mangler 850 kr for å oppnå fri frakt.
Legg til ordremerknader
Maksimalt antall nådd

Produkter
Par med
Delsum Gratis
Frakt og mva beregnes i kassen

Handlekurven er tom

Lett psoriasis

Lett psoriasis

Mange av våre kunder er utsatt for psoriasis, og i hvilken grad tilstanden har vært har variert fra person til person. Denne kroniske sykdommen fører til blant annet betennelse i huden og røde, skjellende utslett, og kan oppstå over alt på huden, inkludert hodebunn, negler, ører og kjønnsorganer. Mest typisk angripes strekkesidene på albuer og knær, samt på ryggen. Først etter bruk av UTROLIG Universalsalvensom ble opprinnelig utviklet i 1985 for å lindre ubehag ved bruk av tannproteser, har våre kunder opplevd at salven også kan virke lindrende på et bredt spekter av hudproblemer samt på ømme muskler.

Nedenstående tilbakemeldinger vedr. lett psoriasis m.m. er hentet fra vår gjestebok.

Hei.

Jeg heter Olaus Sjåstad og for noen år siden fikk jeg psoriasis. Har prøvd mange legemiddel men ingen med skikkelig virkning. Til tider hadde jeg store sår inne i håndflatene og på fingrene, men etter at jeg fikk høre om Utroligsalven og fikk den, har dette nesten forsvunnet. Jeg anbefaler andre med lignende problemer om å prøve denne salven. Den er med meg hver dag på jobb og i fritiden.

Mvh Olaus Jogeir Sjåstad
6280 Søvik

Vil du lese flere uttalelser rett fra vår Gjestebok, klikk her

Bemerk at vi som leverandør kan ikke innestå for den effekten som våre kunder beskriver. Dette er deres egne personlige erfaringer ved bruk av UTROLIG universalsalve.

Les mer om salven her